| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune ceva cu care sa ma dau pe fata, fiindca am pe frunte piele cu niste bube foarte micute( precizez ca nu sunt cosuri).

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Charice a răspuns:

Pai nu ar trebui sa folosesti decat niste creme calmante si sa nu te dai cu fond de ten. Cred ca acele bubite au aparut de la paf sau de la tanspiratie happy O mica iritatie o sa treaca :*

| alialinu75 a răspuns:

Cum a spus si charice s-ar putea sa ai o iritatie din cauza prafului, poti sa te dai cu crema de galbenele si o sa dispara da ca nu du-te la dermatolog
P.S: pana nu ti bispar bubitele sa nu te dai cu tot felul de farduri ca s-ar putea sa apara mai multe