| MihaelaStan22 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare, daca poate cineva sa ma ajute...s-a intors sotul in tara..neavand contact sexual de aproape 1 an am facut-o cu el de cateva ori iar in urma acestora a inceput sa ma doara burta, sa am stari de voma si dureri de cap.Azi mi-a venit menstruatia...(dupa aproximativ 4-5 ani). E posibil sa fi ramas insarcinata ..sau sa fie o sarcina extrauterina? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| curiosul122 a răspuns:

Du-te la medic.

| Thisismetoday1 a răspuns:

Pai daca ti-a venit menstruatia nu esti însărcinată...