| smihaelairina a întrebat:

Buna fetelor. Eu si sotul meu ne dorim un bebe. incercam de un an de zile. in luna martie am rams gravida. insa am pierdut sarcina < avort spontan > in luna iunie dupa pierderea sarcinei nu mi-a venit ciclul pana in luna septembrie in luna noiembrie c. m. mi-a venit pe 30, apoi in decembrie pe 19 – prea devreme, iar pe data de 1 ianuarie am avut o sargerare – 2 picaturi de sange roz.
Pe 7 ianuarie mi-am luat sotul un test barza pe care l-am facut seara< avand stari de voma / dureri de cap / de spate – dureri care se lasa pe picioare in jos / nu am simt bine )dar a iesit o singura liniuta!
E posibil sa fii facut eu testul de sarcina prea devreme? am avut contact sexual cu sotul meu aproape din 2 in 2 zile.

1 răspuns:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu conteaza cat de des aveti contact sexual...Totul depinde de acele zile fertile si de cat de agili sunt spermatozoizii sotului.
Sangerarea poate fi rezultatul unei fortari...