| batranulcrstinel a întrebat:

Buna seara, am și eu o problema, de 3 luni cam răcesc continuu in fiecare luna, acum de 1 saptamana jumate ma doare și stomacul, simt ca am o arsura, vreau sa menționez ca prima zi m-au durut toti mușchii, capul, absolut tot, acum dupa 3 zile mi-a trecut "răceala" doar ca ma doare gâtul de abia pot sa înghit. M-am uitat in oglinda cu blițul la telefon și am observat ca am puroi și o bucățică din gat lângă omuleț e ca și cum ar fi tăiată, de la ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sistemul tau imunitar este la pamant, de aceea nu reusesti sa-ti revii.
Mergi si fa-ti analize generale de sange si de boli cu transmitere sexuala, ca ceva nu este in regula cu tine.

| AdioTPU a răspuns:

Mergi mâine-dimineață la medicul de familie pentru un consult.