| RAPID a întrebat:

Buna seara, am si eu o problema enervanta dupa ce mananc numai pot respira si ma simt balona sunt si constipat de cateva zile ce se intampla cu mine? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Pararea mea este sa te duci la un medic sa te consulte.si sa-ti spuna ce ai exact.winking bafta

| Adr1aNNN7 a răspuns:

Mananca mai incet si mesteca bine mancarea+nu baga mult in gura. happy