| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,
Am si eu o problemă:
Mamei mele astazi ii este foarte rau si anume:
- o doare capul
- are o stare de greata
- sanii ii simte umflati.
Maine se duce la doctor, dar vreau sa stiu daca e ceva grav?
Ma gandesc la premenopauza.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cameliaTpU a răspuns:

Depinde si de mama ta...ce varsta are...ca astea sunt si simptome ale sarcinii...dar daca pui problema de premenopauza...e cam 90% sigur asta...as zice sa nu te ingrijorezi totusi si sa asteptati increzatoare rezultatele analizelor sau contrilului...