| Alexandra101010 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum slabesc? mai repede? vreau sa slabesc din burta si picioare atata. Exceptie: nu sunt foarte grasa am burtika si cand stau jos e urat nu-mi place si picioare. Cum pot sa dau jos mai ales din burta sa fac abdomene? sa nu mananc nimic?
Va rogg Sfaturii sunt disperata! multumesc

Răspuns Câştigător
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Pai ca sa scapi de burtica fa multe MULTE abdomene iar la picioare cred ca te referi la bulan laughing parte de sus a piciorului unde e femurul acolo nu ai cum sa slabesti adica fiaecare il are mai mare dar poti incerca geno flexiuni si nu stiu du-te si practica un sport funda :Xbig grin?

2 răspunsuri:
| iHeartKpop a răspuns:

Daca ai intre 11-15 ani e normal, fiindca esti in crestere.si eu am putina burtica big grin si am aprox. 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dieta,alergatura si sex protejat la disperare.