| Claudiu15g a întrebat:

Va salut! Am o problema. In fiecare noapte cand dorm tin aerul in mine si nu-l mai dau afara. il dau afara foarte chinuit (eu nu-mi dai seama ca fac asta in somn) mi-au spus ai mei ca fac in fiecare noapte chestia asta. si dupa ce ma trezesc, si adorm, la 5 minute incep iar si o tin asa si cate o jumate de ora. ce sa fie?

1 răspuns:
| AndreeaPir a răspuns:

Poate ai asm(nu vreau sa te sperii).Eu, de exemplu, am asm de 2 ani si la inceput respiram greu noaptea.
Poate ca te-am ajutat.Cel mai bine ar fi sa consulti un medic happy