| BiraSorina a întrebat:

Bună seara! Cei cu dopuri de ceară, sinuzita, amețeli și chist arahnoidian temporal drept și stâng la partea emoțională pot să zboare cu avionul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Atata timp cat nu lesini pe acolo sau faci ceva simptome nasoale.

1 răspuns:
| Smmo a răspuns:

Intreaba un medic mai bine. Daca te decizi sa mergi cu avionul, sa stii ca te pot durea foarte tare urechile si sa faci amigdalita. Sa iti iei niste bombonele cu menta/miere/lamaie sau ceva proposept, faringosept... ca sa le consumi in timpul zborului.