| bebetu1 a întrebat:

Buna seara,
Daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns.
De cate ori fac baie la cap,sau ma trage curentul,ma dore ingrozitor capul.
Daca nu ma tratez cu ceva pastile,nu-mi trece deloc.
Va rog,daca stie cineva ce trebuie sa fac?
Precizez, ca pana acum nu am fost la doctor
Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o nevralgie, este bine să faci și un computer tomograf.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ar trebui să faci un computer tomograf să vezi cauza, încearcă să te fereşti de curent, acoperă-ţi capul mereu.
Te pup!