| FakeSmiley a întrebat:

Buna!
Deci pentru inceput, acum o luna si jumate mi-a aparut o infectie urinara si nu am fost la medic si nu am luat nimic timp de o luna. pana la urma am fost la medic speriata. 2 saptamani am urmat un tratament ( tin sa precizez ca am fost doar la ginecolog, analizele la urina nu le-am facut trebuie sa le fac.) si sunt putin speriata de ce inca ma mai doare dupa fiecare mers la baie? dar vreau sa spun ca ma doare foarte putin, nu ca inainte ( presupun ca e un semn bun ), dar nu inteleg de ce nu mi-a trecut... vre.o parere?! m-ar ajuta foarte mult pana termin si cu analizele...
a si daca stiti un forum unde as putea intreba un doctor ( desigur si sa raspunda)
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Tot pentru inceput...ai grija de tine si urmeaza tratamentul prescris pana in momentul in care trece sau pana spune doctorul. In ceea ce priveste forumul uite adresa aici. http://www.csid.ro/specialist/
Sanatate maxima.