| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile am o mancarime la penis, mai spre varf... Ce ar putea fi? Cu un tratament, ceva, daca m-ati putea ajuta! Dau funda! Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua

Problema pare sa fie o infectie urinara, dar numai un specialist va poate confirma un diagnostic si recomanda un tratament corespunzator tipului dumneavostra de problema.

O zi buna.

| Boy91 a răspuns:

Pai daca ai avut un contact sexual neprotejat ai luat ciuperca sau clamidia, ciuperca se trateaza cu o crema pe nume pumafucort si te speli inainte cu apa cu bicarbonat de la clamidia ai aceiasi simptome plus o scurgere galbuie si cand urinezi te mananca sau ustura si trebuie tratata cu antibiotic

| Asta1569 a răspuns:

Ai o iritație mica...seara după ce faci duș te dai cu o crema de galbenele și dormi gol...