| DhJlAd a întrebat:

Buna seara! De ceva timp, nu stiu exact am scaun ceva gen constipat, normal si dupa subtire. La final când ma sterg am niste sange pe hartie. Ma mai doare burta si cateodata ma mai doare in stanga jos dar o durere ce nu prea o simt.
Am citit pe internet si am vazut ca poate fi cancer de colon. Ma tem sa nu fie chestia asta. Sunt foarte speriat. In cateva zile cand vin acasa ma voi duce la medic.
Vreau sa precizez ca am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mi25 a răspuns:

Poate ai hemoroizi. Totul se rezolva cu o vizita la medic.