| AntoniaMonte a întrebat:

De o saptamana ma simt rau. Luni si marti am vomitat in continuu si nu puteam sa stau in picioare mai mult decat 1 minut ca ma lua cu lesinul.
Miercuri m am simtit ceva mai bine si am mancat fructe de mare. Si ieri m a durut rau stomacul m am intins unpic dupa care nu mai tin minte nimic.
Prietenul meu mi a spus ca am lesinat si am vomitat in continuu apa (mentionez ca n am mancat nimic ieri, doar am baut apa de la chiuveta) m a pus sub dus si nu m am trezit. A chemat salvarea si la 3 dimineata m am trezit. Doctorita mi a spus ca in analize mi a iesit diazepam si acid barbituric
N am consumat in viata mea asa ceva.
Tin neaparat sa mentionez ca eu nu am consumat droguri in viata mea si nici nu am baut alcool in viata mea deoarece sunt musulmanca iar la noi e pacat sa bei alcool.
Eu am gastrita de multi ani si anemie cronica.
Si toata saptamana am simtit gust de infectie in gura. Presupun ca e de la amigdale.
As vrea sa stiu cum e posibil sa mi fi iesit in analizele de sange asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dubioasa problema.
Esti sigura ca al tau prieten chiar iti este cu adevarat prieten? ar fi posibil sa iti puna ceva in ceai/cafea/suc.
Poate ca voebesc cu pacat, dar se poate pune si aceasta problema.
Poate ar fi cazul sa repeti acele analize si vezi daca se confirma si a doua oara.
Ai consuma ceva pastile? stiu ca unele fructe de mare dau ceva probleme la analize..intreaba un medic
O zi frumoasa sa aihappy