| Lupul341 a întrebat:

Bună seara, de obicei îmi torsnesc gâtul acum am constatat că atunci când îmi rotesc capul se aude ca și cum ar fi pietriș, asa cred eu sau mini trosnituri multiple, suna amuzant dar asa aud eu, dacă știe cineva ce este sa îmi scrie în comentarii, mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BunaZiuaMerio a răspuns:

Si eu fac asta uneori.Pur si simplu abtine-te sa nu mai faci si trece de la sine.