| ColacAyda1219 a întrebat:

Buna seara fetita mea 6 ani s-a lovit la colțul de la canapea in partea de jos și a curs sânge? Poate sa numai fie virgina o ustura și o durea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fuga cu ea la medic. Asa de naiva esti sa intrebi pe TPU?

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la spital cu ea!

| sierra1 a răspuns:

Asta de frămândă pe tine madam Colac?
Faptul că a curs sânge nu te-a determinat DEJA s-o duci la medic?

halal "părinte"

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poate.

| Lioana a răspuns:

Nu isi pierde virginitatea de la o lovitura. Doar nu a penetrat-o canapeaua.

| Anonimul151 a răspuns:

Cum să își piardă virginitatea la 6 ani lovindu-se de canapea? E doar o lovitura. Dacă s-a lovit tare, e normal să îî curgă sânge și să apară dureri sau usturimi. Nu pare ceva grav, deci nu prea ar fi cazul de doctori.

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimul151):

Din moment ce i-a curs sange, e clar, trebuie sa mearga la medic cu ea.

| IceRope a răspuns:

Exclus.

| IarsiIar a răspuns:

Nu se pune problema pierderii virginitatii. Dar la medic tot trebuie sa mergi cu ea. Sa nu aiba rani interne.