| anonim_4396 a întrebat:

In zona axilei mi-a aparut o mica umflatura de dimineata. Mama crede ca ar putea fi un nodul. Voi ce parere aveti? De la ce a aparut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Poate fi nodul, chist sebaceu, furuncul. Fa un consult chirurgical si dermatologic. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Posibil sa-ti fi aparut si de la deodorantul folosit; inchide porii si afecteaza glandele sudorpare.Incearca sa eviti sa folosesti roll on o perioada, poate nodului dispare.Numai bine.happy

| FabianelSHAF a răspuns:

Nu stim sigur. Dar te rog sa contactezi un medic de familie pentru a stabili problema.