| Alexandraaaaaaaa727272 a întrebat:

Buna seara! M am spalat preventiv cu samponul de păduchii paranix si din greseala mi-a intrat in nas, ceea ce zice ca nu este deloc bine, ce se poate întâmpla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca doar a intrat pe nas dar nu ai tras pe nas, atunci cu siguranta nu se va intampla nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Sufli nasul si te cureti, poti baga si apa din cand in cand si sufla...ca sa se spele la interior.

| johnnny123 a răspuns:

De ce te-ai spăla cu șampon anti-păduchi dacă nu ai păduchi? Cu ce te ajută? Oricum nu "previi" nimic. Dacă în viitor intri în contact cu păduchii, tot vei lua păduchi.

Răspuns utilizator avertizat