| Culturism69 a întrebat:

Buna Seara.
Mi-au iesit la analizele de urina, nitritii Pozitivi.
Asta inseamna ca am infectie urinara? sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Medema a răspuns:

Ti-ai facut analizele si nu ti-au zis ce ai? Si mai ales, nu ti-au zis ce ar trebui sa faci? Du-te la un medic cu rezultatele, depinde de la caz la caz... sfatul meu!

| Culturism69 explică (pentru Medema):

Pai da, mi-a zis ca am infectie urinara dupa un contact sexual neprotejat... ( daca mai au si altii problema, aia inseamna.)
Mersii oricum.

1 răspuns: