| aspire7 a întrebat:

Problema mea e mai mult psihica decat fizica...

Am 18 ani sunt baiat si am cateva vicii de care nu scap NU FUMEZ, NU BEAU, NU MA DROGHEZ, dar am altele o;; zbenguiala" a mea de multe ori de la muzica pleaca toata asta stiu ca suna ciudat dar asa e, si gandesc si SF in momentul de fata. De cate ori zic ca nu mai fac chestia asta a doua zi uit totul si cand ma opresc ma simt oribil... Imi puteti da niste sfaturi pentru o vointa de fier va rog. Multumesc funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Eu nu inteleg...ce vicii? Ce muzica?

Răspuns utilizator avertizat
| Stefi21 a răspuns:

Mai multe detalii ne poti da?happy

| Stefi21 a răspuns:

Sincer acum daca vrei un sfat trebuie sa ne dai mai multe detalii.