| Anonymous996 a întrebat:

Buna seara, problema mea este ca de o zii tot incerc sa fac treaba mare nu pot ma simt ca ma doare burta si ma doare si vezica in accelasi timp. Pe de alta parte sa ma urinez pot dar cand e vorba de... nu pot. Marti am mers la sport si am cam exagerat putin si ma dor toate oasele se poate sa fie din cauza asta? Tin sa mentionez ca ma trece tot timpul dar nu vrea. Am vorbit cu maicamea si mi-a dat un paracitamol atat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Esti constipat, nu are nici o treaba cu sportul. Mananca prune uscate, sau du-te la farmacie si cere un laxativ.

| Criiss16 a răspuns:

Probabil esti constipat. Mananca supa, sau mergi la farmacie si cumperi niste medicamente pentru asa ceva, nu stiu exact cum se numesc, dar intrebi. (:

| Valleria a răspuns:

Paracitamol parca era pentru cap.
p-s Te-ai incuiatbig grin

| smilegirl a răspuns:

Scumpo,foloseste tablete de pancreatin sau carbune activat/alb. Testat pe propria piele.