| Alice_Alice_1977 a întrebat:

Revin iarasi cu o problema care imi mistuie sufletul de cateva zile..in zona clitorisului mi-a aparut un fel de cos, nu stiu exact daca e cos, e o umflatura...am avut douya insa una era mai mica si a disparut. Aceasta este mai maricica, cam de dimensiunea unui cos mai mare si purulent. Daca o apas, ma doare. Se simte ca si cum in interior ar fi plina de ceva. Se poate sa fie de la caldura? Tin sa mentionez ca zona este in permanenta curata, fac cel putin doua dusuri pe zi, iar epilatul (desi nu ar avea legatura cu acea zona) este zilnic. Aveti vreo idee ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CVane a răspuns:

Am avut si eu o astfel de umflatura, pe penis, nu i-am acordat mare atentie iar in 2 saptamani a disparut. Totusi ma durea putin.