| ClaudiuAdrian23 a întrebat:

Buna seara, sambata aceasta am fost la dentist si mi-a scos o masea de lapte pe care o aveam de cand eram mic(implinesc 18 ani in 15 zile) si mi-a scos-o pentru a-i da cale libera celei permanente sa creasca, in cat timp o sa creasca cea permanenta dupa ce am scos-o pe aceea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| r?spundtot a răspuns:

Undeva în alea 15 zile, pentru că după 18 ani nimic nu mai crește. Clătește bine locul cu apă și ceai de mușețel

| ClaudiuAdrian23 explică (pentru r?spundtot):

Mulțumesc frumos de răspuns, o zi bună vă doresc.