| iustinian112 a întrebat:

Salut.
Am aproape 17 ani si port aparat de un an și aveam canini de lapte iar astăzi i-am scos cu o intervenție chirurgicală iar stomotalogul mi-au zis ca se vad cei definitivi.
In cam cat timp o sa creasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu foarte târziu, de obicei durează câteva luni, poate chiar până la 5-6 luni. Deși mi se pare cam târziu la vârsta ta să-ți cadă dinții de lapte.

2 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Mi-am scos si eu cateva masele de lapte cand purtam aparat, cred ca in vreo 6 luni mi-au crescut cele noi

| iustinian112 explică:

Mi-a spus*