| AdinaGabriela a întrebat:

Bună seara! Sâmbătă dimineața m-a durut capul si îmi venea să vomit... După am avut un contact sexual neprotejat,dar nu a ejaculat în mine ci în exterior+că eram si în perioada nefertila, iar duminică am mâncat foarte multe dulciuri si luni m-a durut capul si îmi venea să vomit si îmi era ba cald ba frig+că acum sunt răgușită si îmi curge nasu' si ma simt balonata.....Am gaze la stomac.....Aceste simptome le au si alte colege de ale mele.....Credeți că este vreun virus sau este altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca persista simptomele descrise ar fi indicat ca maine sa fii consultata de medicul de familie. Sanatate.

| Oana92 a răspuns:

E posibil sa fie o viroza. Mergi la medic pentru tratament. Sanatate!

| Holy2010 a răspuns:

Sunteti toate gravide! happy Mazel tov!