| ReTz a întrebat:

Buna seara, se mai creste dupa varsta de 18 ani? Adica, stiu ca nu se mai creste mult, dar cativa cm macar? Daca da, pana la ce varsta si cam cat as mai putea sa cresc? Am 19 ani fara o luna.Sunt baiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Greu de crezut ca vei mai creste, dar nu imposibil. Mergi la inot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii cresc mai mult dupa 18 ani, pina pe la 21-22 de ani. Depinde insa si de mostenirea genetica (cum sint parintii).

| ReTz explică (pentru anonim_4396):

Mama are 1.65 iar tata are peste 1.90. Posibil sa raman intre ei...happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReTz):

Posibil. Dar, cu cine semeni mai mult? Uita-te si dupa asta. Poate, totusi, ai noroc si semeni cu tata.