| Swoleen a întrebat:

Bună seara TPU am o mica problema cu care ma confrunt de app 1 an de zile..la o perioadă de câteva săptămâni am mici dureri în piept dar nu înăuntru durerea o resimt în zona oaselor si doar atunci când îmi rotesc trunchiul sau prin apăsare sau inspir foarte adânc precizez că am această problemă de când am fost diagnosticat cu atacuri de panică si durerea nu apare niciodată în repaus..am făcut radiografie la plămâni ekg totul e oke.cel mai bun răspuns are fundă. Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Swoleen explică:

Ekg am făcut radiografie la plămâni la fel totul e ok problemă medicală nu ar fi cred eu dar o am de câteva luni şi am observat ca apare în timpul când sunt cel mai stresat poate fi ceva psihic?