| Papadopolina a întrebat:

Buna seara TPU! ieri am cazut intr-o deceptie si aveam un coniac in caza numit „IANCU", si m-am pus pe baut am baut 4 pahare si azi-dimineata am vomitat tin sa mentionez ca am mancat si usturoi si ceapa! si spre dupamiaza am vomitat galben oare sa fie din cauza la paharele alea de coniac? plz urgent maine plec in spania si ma duc cu masina si nu am chef sa fac ceva pe acolo!crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| euniky a răspuns:

Mie cineva mi.a spus ca e de la ficat, dupa ce am varsat... grav nu este, nu te speriawinking... si la ce coniac ai baut.nu ma mira laughing