| DrianaBG a întrebat:

Buna seara TPU!
Imi intarzie ciclul menstrual, trebuia sa am pe data de 9.06 iar acum suntem in 14.06 si nu vine.
Am facut doua teste de sarcina, cum este normal sa ma gandesc prima oara, dar au iesit ambele negative.
De la ce imi poate intarzia? pana in data de 12 am avut dureri, dar acum nu le mai am.
Tin sa mentionez ca am ovare micropolichistice...iar de 2 luni iau tratament homeopat formula 22!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dandana2015 a răspuns:

Tratamentul poate avea efect asupra ciclului. Nu trebuie sa iti faci griji! Se poate intampla sa intarzie chiar si fara tratamente.

| DrianaBG explică (pentru dandana2015):

Inca il astept si tot nimic...
Iar toate testele ce le-am faut au iesit ngative.
Ma doare insa sfarcul stang la atingere...si am o senzatie usoara la ovare...dar nu stiu ce sa spun, sunt deja 7 zile de cand nu am cm.