Întrebare recomandată | anonimyus a întrebat:

Buna seara TPU. UAIC IASI are un departament sau un cabinet ceva de genu cu un psiholog pentru studentii universitatii? Sau stiti o asociatie care pune la dispozitie psihologi pentru stundenti? Am nevoie de un psiholog in momentele astea din viata mea, si nu dispun de bani sa merg la un cabinet particular. Astept un raspuns dragi colegi de pe TPU!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| trisha88 a răspuns:

Intra pe site-ul topexperti.ro
si acolo la intrebari publice poti intreba un psiholog nu te costa nimic, eu am cont si am pus si eu intebari acolo.Unu din ei iti va spune unde poti beneficia la Iasi de consultatie gratuita.Mult succes.