| Labirintdesentimente a întrebat:

Buna seara sad Va rog din suflet sa ma ajutati crying Abia am nceput liceul, imi place de un baiat....totul bine si frumos. Cred ca prea frumos. Acum am depistat niste puncte negre sau bubite pe conjunctiva, pe ochi. La ambii ochi, doar ca la cel drept e mai neagra. In fine...Mi se vor umfla ochii? crying((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu ţi se vor umfla ochii, dar du-te la oftalmolog dacă vei avea probleme, dacă totul e ok nu mai e cazul să te duci. Cine ştie de la ce le-ai căpătat. Dacă te dor ochii sau te mănâncă nu e bine şi trebuie să pleci la doctor în curând.