| Pysyqtza2012 a întrebat:

Buna si scuze de categorie... vreau sa ma ajutati.eu am in permanenta corpul rece cand stau in casa la caldura si pe timp de vara, iar iarna il am cald de nu pot purta manusi si nici nu ma pot imbraca prea gros deoarece nu suport pentru ca mi se face foarte cald.nu radeti... puteti sa-mi spuneti ce am daca stiti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Esti cumva slaba? Poate pare ciudat dar daca esti foarte slab iti poate fi frig tot timpul.

| Neymar10 a răspuns:

Vorbeste cu un doctor ceva, e chiar ciudat ce ti se intampla, funda?