| anonim_4396 a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie ce sa mai fc sa ma ingras am 20 ani 167 si numai 43kgcryingmorrrr numai cand ma vad in oglinda.am luat vitamine biomed 6 mai de toate si nimic vreau sa precizez ca intotdeauna am fost slaba poate fi si genetic ca tatal meu e si el slab si nici pe perioada sarcinii nu am fost grasa m-am ingrasat 10 kg dar nici nu se vedeau si dupa ce am nascut am slabit groaznik de mancat mananc dar nu pot sa mananc asa fortat offff unele vor sa slabeasca si altele sa se ingrase

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Poate fi o tulburare a tiroidei, atunci slabesti chiar daca mananci foarte mult. Iti recomand sa afli exact care e cauza, daca e o problema medicala trebuie o cura cu mai multe suplimente, daca nu poti incerca asta http://aloeveraforever.ro/......chocolate. Cunosc persoane care au pus chiar 1 kg din prima saptamana de folosire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti, asta e metabolismul tau!