| lizzy01 a întrebat:

spuneti-mi si mie ce trebuie sa aduc la cabinet ca sa ma scuteasca la sport. Adica am adus scutire de la medic unde scrie boala si am dus-o la cabinetul de la scoala si mi-a spus sa aduc nu stiu ce fisa cu analize.Deci puteti sa-mi spuneti mai exact ce trebuie sa contine aceasta fisa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu stiu de ce vreti toti sa scapati de sprot.cunosc si eu multe cazuri de genu dar revenind la intrebarea ta poti sa mergi la un spital si sa iti dea o iesire din spital(pentru ca ai fost internat).o sa faci rost greu dar merge 100%