| Anaiss09v a întrebat:

Buna! Stie cineva din ce cauza simt seara cand mananc si sunt la masa cu mai multi oameni simt ca imi ramane in gat si ca ma sufoc si nu se duce iar dupa ce mai mananc tot simt ca am ceva si ca nu am aer sau ca nu pot sa mai inghit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Vad ca tot intrebi despre asta pe aici.La medic ai fost?

| Anaiss09v explică (pentru dullcat):

Buna.Nu am fost deoarece pana acum nu mi se prea intampla asemenea chestii.

| dullcat a răspuns (pentru Anaiss09v):

Si nu crezi ca ar trebui sa mergi curand? Nu iti va oferi nimeni de aici un raspuns pertinent la problema ta.Altfel nu ar mai fi existat spitale, ci doar TPU. Pe mine m-ar speria gandul ca pot oricand sa ma sufoc si ambulanta nu vine la timp, rezultand intr-o moarte stupida. Faci cum vrei.

| Anaiss09v explică (pentru dullcat):

Eu nu simt mereu aceasta senzatie uneori si cred ca este de la frica