| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva unde se poate face o operatie de hernie de disc cu laserul si cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Din cite stiu eu nu poate nu sunt bine informata sotul meu s a operat dar clasic la spital BALTAZAR cit costa?/ depinde de medic daca doresti eu am fost cu el la d ctr MIRCEA GORGAN e f bine se simte fff bine si are 6 ani de cind e operat dar trebuie sa te pastrezi fara efort 1 an de zile si dupa operatie dormi cam 6 luni pe scindura sau ceva tare drept nu pe moale sanatate si sa auzim de bine

5 răspunsuri:
| angella1972 a răspuns:

Din cate stiu hernia de disc necesita inlocuirea unui disc intervertebral, adica nu se poate face cu laser

| Maria_3931 a răspuns:

Mama a facut-o la bucuresti... 20 de milioane...la baltazar arsenie

| Maria_3931 a răspuns:

20 de milioane baltazar arsenie...mama a facut-o si acolo... e cea mai tare o are de 2 ani chiar 3 si e atat de mica...

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Tatal meu a facut de curand o operatie de hernie de disc el a facut-o la Bucurestibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde in ce oras sunteti, la orice clinica care are laser, si costul este in functie de numarul de vertebre la care se lucreaza.