| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat si am 13 ani, 148 cm inaltime si o greutate de 42 de kg.credeti ca e nevoie sa slabesc? daca da imi puteti spune cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Valeeu... mor cand va aud cu "vreau sa slabesc"

Eu sunt singura de pe planeta care vreau sa ma ingras? :O
ca sa slabesti, trebuie sa mananci fructe si sa alergi cativa km pe saptamana...
eu ma duc la alergat cu familia si alerg 5 km intr'o zi... si sunt doar incepatoare
si nu stiu de ce alerg, cand eu vreau sa ma ingras...
fa sport, frate!
oricum mie nu mi se pare ca esti graswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! eu am 13 ani, 1. 62 cm si greutatea 45

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce masa musculara ai si daca nu ai depinde cum e distribuita grasimea, daca e toata pe burta sau uniform.