| pavelcristinanorina a întrebat:

Buna sunt la scoala sanitara ultimu an. Vreau sa stiu daca ma pot angaja la o stomatologie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca-ti gasesti un cabinet care doreste sa te angajeze, nu vad nici un impediment.

| Elena9328 a răspuns:

Da poți.
Și eu sunt la asistenți medicali ultimul an.

| pavelcristinanorina explică (pentru Elena9328):

Trebuie sa duc o adeverinta de la scoala ceva?

| pavelcristinanorina explică:

Trebuie adeverinta de la scoala?