| NebunieLaSecunda a întrebat:

Sunt un baiat de 20 de ani, am probleme cu erectia cand sunt cu o fata.Acum pot sa zic ca cineva mi-a gasit rezolvarea.Am luat de la farmacie 1 fiola de TIANLI cica sunt bune si efect magic, ce ma sfatuiti sa fac, sa iau fiola de proba? Credeti ca dupa la alt act sexual voi avea nevoie de inca o fiola? sau ma voi descurca singur? Dauneaza cu ceva? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| manowar1 a răspuns:

La varsta ta, nu ai nevoie de asa ceva.la tine e o chestie pshihica,mai precis esti timid acest lucru trebuie invins.odata ce spui ca acest lucru se intampla numai cand esti cu o fata,deci nu ai nimic. sfatul meu nu lua nici o fiola, fi tu insuti fi barbat. odata ce vei lua una, subconstientul tau te va face sa crezi ca asta e singura solutie.intervine autosugestia si mai tarziu o sa iti para rau.

2 răspunsuri:
| NebunieLaSecunda explică:

Multumesc pentru tot, dar am fost jenat de multe ori cu aceasta problema, nu mi-au reusit ultimele 10 contacte sexuale, cam asa caci nu am stat sa le numar...Deacu ma cam enerveaza, si mai ales in perioada asta, ca nu stiu cum de am norocul de a ma cauta multe fete special pentru sex si atat!

| enverhoxha a răspuns:

Ai probleme de erecţie NUMAI când eşti cu o femeie? Atunci e ceva psihologic. E posibil ca medicamentul să nu te ajute. Dacă suferi de o inhibiţie, poate alcoolul ar avea mai mult efect.