| valentin201 a întrebat:

Buna seara.La voi cat durează un act sexual și a probat cineva fiolele tianli.As vrea sa răspundă și fetele și băieții.Cat durează la voi un act sexual.La mine 20-25 de minute dar când am folosit fiola tianli a durat peste erectia dură 90 de minute iar dimineața când mă trezeam erectia apărea imediat

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Cel mai lung act a durat 3 ore laughing)))
Era prima partida, nu ne cunosteam zonele erotice, nu stiam ce ne place etc.
In 3 ore ne-am terminat amandoi, insa cu chin cu vai.
Dupa, la tigara de dupa partida am discutat amandoi deschisi, iar dupa aproximativ 7 luni dureaza 40 de minute, iar la final suntem amandoi terminati pe bune.
Preludiul dureaza aproximativ 10 min, o termin pe ea iar actul in sine dureaza undeva la 20-25 de minute.

| Alex1992buc a răspuns:

Eu cand fac sex am erectie 1-2 ore