| NebunieLaSecunda a întrebat:

Sunt un baiat de 20 de ani, am probleme cu erectia cand sunt cu o fata.Acum pot sa zic ca cineva mi-a gasit rezolvarea.Am luat de la farmacie 1 fiola de TIANLI cica sunt bune si efect magic, ce ma sfatuiti sa fac, sa iau fiola de proba? Credeti ca dupa la alt act sexual voi avea nevoie de inca o fiola? sau ma voi descurca singur? Dauneaza cu ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Specifica ce probleme ai. nu ai erectie sau ai erectie necontrolata... sa stim si noi.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Mai bine intreaba medicul/farmacistul, ca sa nu apara manifestari neplacute...

| harciog a răspuns:

Nu lua mai nici o fiola de nimic. Vorbeste cu partenera si spune-i ca trebuie sa aiba un pic de rabdare cu tine ca esti la primul contact sexual.O sa inteleaga.

| R3sPeCt a răspuns:

Atunci mergi la doctor! nu e o problema care sa o rezolvi dupa sfaturile date, e nevoie de un specialist! du-te la doctor, e mai bine pentru sanatatea tawinking

| NebunieLaSecunda explică:

Nu am erectie cand sunt cu o gagica in pat! Nu-s la primul contact sexual, ata penisului imi este ruptawinking Nu prea am problema cu inima...ce sa mai zic am 20 de ani...si nu am erectie deloc cand sunt cu o fata in pat, nu e iubita!

| NebunieLaSecunda explică:

Multumesc mult, tot am zis ca merg la un doctor bun specialist in alt oras, dar cred ca va fi peste 3 saptamani lucrul asta,pana atunci nu vreau sa ratez contactele sexuale,tin sa zic ca is foarte multe, TIANLI ma poate rezolva am auzit, dar nu vreau sa depind de ele dupa...deci e natural? e bine?