| xAnddre a întrebat:

Buna,TPU! Acum cateva zile mi-am bagat caietul de mate(m-a blestemat profa rolling on the floor ) in ochiul stang, iar azi mi s-a inrosit.Ma doare cand ma uit in alta parte si azi dimineata mi-a curs ceva galbui asemenea puchinilor. Oare fiindca m-am lovit cu caietul?

Dau Funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| smocky a răspuns:

Sper sa fie cum zici tutongue Insanatosire grabnicabig grin

2 răspunsuri:
| smocky a răspuns:

Bunahappy Deci e posibil sa fi facut vreo infectie, probabil caetu avea microbi pe el (cine stie pe unde l-ai tinut) i-ati ceva pentru ochi sau du-te la un medic, i-ti zic niciodata nu lasa o problema neimsenificativa(cum e asta) sa treaca singuratongue, poti sa ai probleme mai tarziu la ochitongue Ai grija de tine, paaa:X

| xAnddre explică (pentru smocky):

Probabil e o infectie sau m-am tras curentul ca au lasat prostii care erau de serviciu la scoala ambele geamuri deschise si usa.Mama a zis ca mi s-a mai intamplat asa cand aveam 4 ani si ca a durat 1 luna.Eu sper sa imi treaca in cateva zilewinking

| smocky a răspuns (pentru xAnddre):

Sper sa fie cum zici tutongue Insanatosire grabnicabig grin