| adrili10 a întrebat:

Buna TPU daca imi pocneste piciorul din sold(piciorul drept) {mai demult am fost operat la femur la ambele picioare am avut tija }acuma imi pocneste doar piciorul drept desi cel bolnav a fost stangul.Mu ma doare doar imi pocneste si rare ori simt cate un junghi.Deci intrebarea mea este oare pot sa joc fotbal. Ofer funda repede.

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ar trebui pentru inceput sa incepi usor. daca te duci ca Usein Bolt si incepi cu cele mai spectaculoase dribling-uri tu fiind incepatorhappyin ale fotbalului te vei accidenta.Intreaba si doctorul daca esti vindecat.
tine minte, daca ai vointa poti sa faci orice

| adrili10 explică (pentru SergiuBoss11):

Nu fotbal pentru un club sportiv ci fotbal cu prieteni maine pe 1 mai happy tongue

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru adrili10):

Si daca "da la gioale" unul dintre ei? tu esti vindecat complet?