| adrili10 a întrebat:

Imi pocneste piciorul drept din sold, nu ma doare. oare se poate sa fie sarit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| wizzkid a răspuns:

Dislocat de la sold poate sa fie, sau sa ai probeleme la sold si durerea se lasa pe picior

| adrili10 explică (pentru wizzkid):

Pot sa calc si sa joc fotbal nu ma doare doar ca atat ca imi pocneste.

| wizzkid a răspuns:

Dijunctie, sau fisura laughing eu patesc asta mereu pentru ca practic rugby si sunt suteor.