| alingangster a întrebat:

Acuma 2 saptamani mi-a iesit o buba pe gura de la mancare, mi sa uscat dar problema este ca a ramas semn de culoarea rosie mai putin inchisa si nu stiu ce sa fac sa dispara semnul, stiti vreo crema ceva cu care sa dispara? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bebelusa_9541 a răspuns:

Incearca o crema de galbenele sau date cu balsam de buze, dar daca esti baiat nu poti face asta decat acasa.Succes! pup:*