| macholyco a întrebat:

Buna TPU
Acuma cateva zile am avut "Unghia Incarnata"
Am scos coltul unghiei, dar tot mai am dureri in acel loc
Ce sa fac, inainte imi mai curgea puroi sau sange dar acuma nimic, dar tot ma mai doare un pic...
Ce trebuie sa fac?

Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil inca ai rana acolo. Incearca sa pui niste crema baneocin, in cazul in care mai este infectata zona.

| macholyco explică (pentru OoBunnyoO):

Mersi, sa vad ce pot face, daca merge iti dau funda big grin.

1 răspuns: