| andreeei99 a întrebat:

am 14 ani, sunt virgin si am o problema.
Astazi, dintr-o data, m-a durut foarte putin varful penisului si dupa aceea am ejac.ulat...
Tin sa mentionez ca nu m-am mast. urbat de 2 zile, nu eram hor.ny si nici nu imi era sculata. Pur si simplu, dintr-o data.
Deci? Ce se poate intampla? Este posibil sa fie o boala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MedRex a răspuns:

Nu exista ceva asa random in timpul zilei. A fost un stimul, irelevant de cel fel. Chestia care conteaza e cum arata lichidul? Clar? Limpede? Tulbure? Aspectul normal al spermei? Putin, mult? A usturat sau nu? A mirosit?
Ca pot fii o gramada de chestii. Iar ca sa faci o infectie urinara de exemplu nu trebuie sa fii activ sexual.

| andreeei99 explică (pentru MedRex):

A fost putin. Da, a mirosit si m-a usturat extrem de putin varful penisului.

| Alejay a răspuns:

La toti miroase, avem un miros specific fiecare, eu zic ca ai fost stimulat fara sa-ti dai seama de ceva, se mai intampla cateodata la anumiti barbati sa aiba ejaculari spontane, senzatia de usturime mai vine si cand te abtii mereu de la urinare si nu-ti dai seama.

| andreeei99 explică (pentru Alejay):

Mda. Cred ca ai dreptate. Nici nu stiu de ce m-am speriat atat tongue

| Alejay a răspuns (pentru andreeei99):

Ne este frica in general de tot ce este nou si nu cunoastem