| NastaseAlina a întrebat:

Buna TPU... am 15 ani si ma pregatesc sa dau examenul de final de clasa a 8-a si ma gandeam ca pentru a retine mai usor sa i-au niste pastile ceva numa ca nu stiu ce pastile. La farmacie tot imi spun de lecitina dar nu as vrea sa i-au lecitina. Stie cineva alte pastile? Va rog mult cine stie sa-mi spuna, dau funditahappy
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SentimentalConsil a răspuns:

Vezi ce scrie cu rosu mai jos? eu cred ca daca esti destul de relaxata atunci cand inveti nu cred ca o sa ai probleme, sa nu uiti ca si hrana este foarte importanta, un creier fara energie nu poate sa stocheze mult din ceea ce iti doresti tu sa inveti
Succes! sa ne spui ce nota ai luat kiss

| NastaseAlina explică (pentru SentimentalConsil):

Va voi spune ce nota am sa i-au si mersi de raspunshappy

5 răspunsuri:
| NastaseAlina explică:

Mai dau si alte fundite pentru alte raspunsuri big grin

| SentimentalConsil a răspuns (pentru NastaseAlina):

Multumesc, de preferat ar fi ca in incapere sa fie liniste si la 2-3 ore de invatatura tebuie o pauza de 45-60 minute in care sa servesti o gustarica ceva, ca sa nu incarc prea mult aici o sa-ti trimit mesaj cum invatam eu mai repede
Sa invatam, sa n-avem frica! ia un pupic de la Cotyca kiss

| AlexBaa a răspuns:

Buna incearca memoplus sunt foarte eficiente happy succes la examen happyhappy

| liviu101 a răspuns:

Mai bine nu ei nici un medicament. Poate acum o sa iti faca bine dar mai incolo o sa vezi si efectele secundare.