| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Am 16 ani.Am un prieten de ceva timp cu care nu mi-am inceput viata sexuala, insa intr-o zi el a bagat un deget in acel orificiu cam 2-3 cm.Se poate sa nu mai fiu virgina? Mentionez ca nu mi-a curs sange, dar m`a durut putin. A doua zi a curs din vagin o chestie albicioasa-roz.Va rog da`ti`mi un raspuns.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Alexandra_1264 a răspuns:

Nu ai cum sa te dezvirginezi cu degetul! Mai ales dupa cum spui tu"2-3 cm"
Parerea mea este ca nu trebuie sa iti incepi viata sexuala de pe acum. sfatul meu este sa o incepi atunci cand vei fi sigura ca mai tarziu nu vei regreta. Sper ca intelegi ce vreau sa spun.
Ai grija de tine!

| bisnitarpunctcom a răspuns:

De rupt nu ti-a rupt himenul, insa probabil doar sa il fi deteriorat putin, pana nu faci sex normal considera-te virgina.

| senorita.ro a răspuns:

Nup, esti ok :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-mi si mie, ce intelegi prin "mi-am inceput viata sexuala"? Am impresia ca pentru tine, asta inseamna sa te pupacesti cu el pe obrajori. Este ca am dreptate?