| BananaSuparata a întrebat:

Din decembrie vreau sa incep sa merg la sala. ziceti-mi ce ar trebui sa fac pentru inceput? Ce fel de exercitii. Ce sa mananc dupa sala si inainte ( ce fel de alimentatie sa am ) PS. Vreau sa slabesc sau macar sa ma mentin.

Răspuns Câştigător
| Alx_Stelii_1980 a răspuns:

Automat cand mergi la sala arzi kalori multe, dar noi trebuie sa luam din mancare mai multe kalori de cat ce am dat jos la sala. 5-6 mese / zi sunt bunebig grin Si munceste din greu, eu ma bazez pe un complex dur pana la lesin! apoi mancare bine si odihnaa salut!